ЦЕЙ ДЕНЬ НАВЧИВ УЧНІВ БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

/Files/images/01 Самоврядування.JPG

7 грудня 2012 р. в середній загальноосвітній школі №158 відбувся День учнівського самоврядування. Учні старших класів виступали в цей день в ролі вчителів. Вони з відповідальністю віднеслися до своїх обов'язків. Так, найголовнішою постаттю була директор школи Степанюк Катерина (10-А кл.), яка разом з Гондюл Іриною Леонідівною працювала над новим Статутом школи. Катерина мала свого надійного помічника – Табора Богдана (11-А кл.). Саме він відповідав на телефонограми протягом дня та друкував накази та інформації. Також у неї був заступник з виховної роботи – Бондар Анжела (8-А кл.) і педагог-організатор – Слісарчук Анжела (8-А кл.).

З великим задоволенням старшокласники проводили уроки і слідкували за порядком у школі. Та перш ніж піти на заняття, їх чекала клопітка праця і підготовка до уроків.

День самоврядування показав, що діти можуть донести інформацію і пояснити матеріал на дитячій доступній мові дуже зрозуміло. Всі діти старалися, за що і отримали високу схвальну оцінку і подяку. День самоврядування пройшов на «УРА!». І учні, і вчителі були задоволені.

Всі «вчителі» сьогоднішнього дня сказали: «Цей день не тільки дав можливість спробувати себе в різних сферах діяльності, а й показав та навчив бути більш відповідальними, терплячими, навчив вмінню цінувати роботу та досвід наших наставників-педагогів».