Як здорово, що в школі є іще 10-ий клас!

2018-06-19

/Files/images/01 Ланск.jpg

Саме такими словами з пісні 19 червня 2018 р. закінчилось урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-их класів СЗШ №158 м. Києва. Танці, вірші, пісні, виступи перших вчителів, класних керівників, директора школи – і все це в стилі Disco - додало заходу унікальності, неповторності та самобутності.

Кожного 9-тикласника можна порівняти з кораблем, що пливе по річці. Річка - це життєві обставини. Чи можуть вони керувати рікою? Зрозуміло, ні. Але учні можуть керувати кораблем, собою і своїми силами.

Для плавання до своєї мрії дев‘ятикласникам знадобляться вітрила. Вітрила – це їхні сильні сторони – це те, що справді надасть їм можливість рухатися вперед.

Бажаємо дев‘ятикласникам підняти свої вітрила, щоб зловити попутний вітер і пливти до своєї мрії.

Ми всіх чекаємо в 10-му класі)))