У 2013-2014 н.р. педагогічний колектив середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №158 буде працювати над розв’язанням таких проблем:

1. Досягнення якісно нового змісту освіти через побудову освітнього простору, спрямованого на проектування нових особистісно орієнтованих технологій, розкриття індивідуальності учасників навчально-виховного процесу.

2. Кооперативна поведінка учасників навчально-виховного процесу як важлива умова взаємного збереження життєвих переваг людини.

Наші завдання:

1. Перетворення найбільш ефективних інновацій на повсякденну практику роботи навчального закладу.

2. Модернізація організаційних форм навчально-виховної системи.

3. Підвищення конкурентноздатності школи в соціумі району та міста.

4. Створення в педагогічному колективі власної моделі інноваційного розвитку ЗНЗ.

5. Інтеграція всіх компонентів освітнього процесу для забезпечення можливостей розкриття та реалізації особистісного потенціалу кожної дитини.

6. Підвищення професіоналізму педагогічного колективу щодо освоєння сучасних психолого-педагогічних, інформаційно-комунікаційних та експертно-діагностичних технологій .

7. Участь в експериментальній, дослідницькій діяльності.

8. Створення умов для суттєвої диференціації змісту навчання з широкими і гнучкими можливостями побудови школярами індивідуальних освітніх програм.

9. Широке впровадження моніторингу навчально-виховного процесу.

10. Впровадження програми розвитку СЗШ № 158 на період 2012-2017 р.р. «Школа соціального успіху».

6. Запровадження тюторського супроводу учнів.

7. Здійснення партнерської взаємодії в ситуаціях порушення дисципліни учнями школи.

8. Створення шкільного укладу сучасного навчального закладу.