У школі є група учнів, які належать до пільгового контингенту, це:

діти-сироти — 5 учнів;

діти-інваліди — 5 учнів;

діти, постраждалі внаслідок ЧАЕС — 24 учнів;

діти з багатодітних сімей — 25 учнів.

54 учнів пільгового контингенту перебувають на обліку особливого контролю педагогічного колективу.

Всі діти пільгових категорій забезпечені шкільною формою, підручниками, залучаються до позакласних, позашкільних заходів. Класними керівниками ведеться постійний контроль за матеріально-побутовими умовами проживання цих дітей, їх навчальними досягненнями, дітям надається відповідна допомога, проводяться бесіди-консультації з батьками щодо покращення якості знань.

Колектив школи цілеспрямовано проводив роботу щодо охорони прав дитини. Протягом 2012-2013 н.р. сім’ї дітей пільгових категорій відвідувалися членами класних батьківських комітетів.

Діти-сироти були охоплені додатковим безкоштовним гарячим харчуванням.

13 учнів відвідали міські Новорічні ялинки, 40 - районні. Всі учні пільгових категорій отримали новорічні подарунки., 16 учнів відвідали Цирк.