Якщо не творчо працювати, то навіщо?

/Files/images/20115.jpg

У 2012-2013н.р. методичні об’єднання школи працювали над розв’язанням таких проблем:

Методоб′єднання

Проблема

Філологічне

методоб′єднання

Розвиток інформаційно-комунікативної компетентності учнів.

Методоб′єднання вчителів

іноземної мови

Створення мультимедійних презентацій як шлях підвищення ефективності навчально-виховної діяльності.

Методоб′єднання вчителів математики, інформатики

Посилення практичного спрямування викладання математики та інформатики як запорука успішної соціалізації учнів.

Методоб′єднання вчителів

суспільних дисциплін

Формування креативної діяльності учнів і педагогів у процесі інновацій.

Методоб′єднання вчителів природничих наук

Застосування інформаційних технологій та комп’ютерної техніки вчителями природничих наук.

Методоб′єднання вчителів естетичного циклу та трудового навчання

Створення умов для самовираження дитини в різних видах навчальної діяльності.

Методоб′єднання вчителів фізкультури, курсу «Захист Вітчизни»

Формування у школярів свідомої мотивації здорового способу життя.

Методоб′єднання вчителів початкових класів

Особливості впровадження Державного стандарту початкової освіти.

Продовжували роботу Школа педагогічної майстерності «Педагогічна скарбниця», Школа молодого педагога «Надія».

У 2012-2013 н.р. школа взяла участь у проведенні таких моніторингових досліджень:

вересень – «Розвиток системи інноваційної діяльності в основній та старшій школі»;

листопад – «Рівень сформованості знань, умінь, навичок з математики учнів 4-Б класу»;

квітень – «Моніторинг якості математичної освіти в 9 кл.»

квітень – «Стан сформованості соціально адаптоваваної, морально зрілої особистості випускника ЗНЗ м.Києва».

Одна з форм підвищення рівня професійної майстерності – атестація педагогічних кадрів.

У 2012-2013 н.р. пройшли атестацію 7 учителів школи.

За результатами атестації шкільна атестаційна комісія звернулася з клопотанням до атестаційної комісії Дніпровського РУО про відповідність Осьмак О.С., Черненко Т.Я. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічному званню «учитель-методист», про відповідність Тримайло Г.Ю. кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічному званню «старший учитель».

Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» Мінахіній С,В., «спеціаліст другої категорії» – Алієвій В.О., «спеціаліст» – Семеновій І.Г.

Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» Готліпу Б.П.

У 2012-2013 н.р. пройшли курсову перепідготовку Тримайло Г.Ю., Осьмак О.С., Готліп Б.П., Мінахіна С.В., Кучай М.В.

Усі вони взяли участь у проведенні декад педагогічної майстерності, відкритих уроків, предметних тижнів.

У 2012-2013 н.р. Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2013» проводився у таких номінаціях: музика, фізика, основи здоров’я, інформатика, французька мова.

Нашу школу на районному етапі конкурсу представляла Широкова О.М., яка посіла ІІ місце.